17:23, 18.06.2020

Яценюк: Україна активно рухається до масштабної політичної кризи

Монобільшість провалила програму діяльності Кабінету Міністрів.  Це означає, що «слуги народу» не довіряють своєму прем’єру і своєму уряду, зазначив політик Арсеній Яценюк.

поділитись:
Яценюк: Україна активно рухається до масштабної політичної кризи - фото 1
«Щойно монобільшість кинула власний уряд, коли провалила програму діяльності Кабінету Міністрів. І це вже не вперше. Майже те саме відбулося з попереднім складом уряду. Це означає, що монобільшість «слуг народу» не довіряє своєму прем’єру і своєму уряду. Це перетворилось на систему», - наголосив лідер партії «Народний фронт», прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк у своєму відеоблозі на Facebook.

За словами Арсенія Яценюка, це означає, що Кабінет Міністрів не буде отримувати жодної реальної підтримки в парламенті, щоб проголосувати за закони, які потрібні для України і українців:

«Це означає, що наша програма співробітництва з МВФ, ЄС і міжнародними фінансовими організаціями поставлена під питання».

Таким чином діяльність уряду по стримуванню розповсюдження пандемії також буде стояти під питанням. А це означає, що Україна активно рухається до масштабної політичної кризи, - підкреслив Арсеній Яценюк.

«Рада йде не дострокові вибори?» - написав він.