19:46, 14.05.2020

Скільки коштує ремонт дитячого регіонального інфекційного центру та що там з’явиться?

У будівлі дитячого регіонального інфекційного центру утеплюють стіни та оновлюють фундамент.

поділитись:
Скільки коштує ремонт дитячого регіонального інфекційного центру та що там з’явиться? - фото 1

Регіональний інфекційний центр працюватиме на базі міської лікарні №4. Це спільний медичний проєкт муниципалітету та Групи Метінвест.

«Сучасна, повністю обладнана реанімація, яка дає можливість швидко реагувати на те випадки, коли необхідна екстрена допомога дитині. З кожним роком з'являються більш складні напрямки штамів грипу, пневмонії і тд. Ми повинні з цим якісно боротися, Повинні створити умови для наших лікарів і маленьких пацієнтів для швидкого і якісного одужання», - зазначила заступник міського голови Маріуполя Ксенія Сухова.

Окрім реанімаційного відділення ще з'явиться бактеріальна лабораторія. Зараз у приміщенні оновлюють підлогу та утеплюють стіни.

«Щоб до кінця липня даний об'єкт, друге відділення було віддано медикам. Відповідно переселяється перше відділення і приступаємо там», - розповідає перший заступник міського голови Маріуполя Михайло Когут.

Цьогоріч на реалізацію проєкту виділили 17 мільйонів гривень. Усього - три етапи. Перший - капітальний ремонт другого інфекційного відділення. Його фінансує Група Метінвест, яка надала 10 млн грн.

«В період боротьби з цією пандемією найголовніше - це підтримати охорону здоров'я. Центр буде точно найкращий в області. Тут буде найкраще обладнання. Так само до цього ми 7 мільйонів виділили для боротьби з пандемією. Ми побудували в трьох лікарнях кисневі пости і киснепроводи», - розповів директор з персоналу та адміністрації комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест Костянтин Войцеховський.
Скільки коштує ремонт дитячого регіонального інфекційного центру та що там з’явиться? - фото 16917

 

«Метінвест нам допомагає протягом 20 років. Вносити свою лепту, забезпечує устаткуванням. Метінвест наш найнадійніший партнер», - каже директор міської лікарні №4 Володимир Жигіль.

Центр розрахований на 85 ліжко-місць.

«Важливо, що у нас є стратегічні партнери, компанія "Метінвест", яка, не вагаючись розуміє, що діти - це наше майбутнє, приймає такі важливі рішення, перебуваючи в кризі, знаходять фінансові можливості, щоб таким фінансовим плечем допомогти місту створити такий потужний регіональний центр, в якому зосереджена вся експертиза, відповідно тут будуть найкращі лікарі», - акцентував міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Пообіцяли, повністю оновлений інфекційний центр працюватиме вже наступного року.