10:58, 18.03.2020

Сльози на пероні і скандали в касах. Скасовано всі міжміські рейси

О 12:00 на період карантину будуть скасоване залізничне і міжміське автобусне сполучення. Що відбувається на вокзалах?

поділитись:
Сльози на пероні і скандали в касах. Скасовано всі міжміські рейси - фото 1

Міжміський автовокзал. Люди намагаються скористатися останньою можливістю виїхати. Сергію треба дістатися до Нікольського, що у Волновасі. Їде в одну сторону. Каже: на час карантину - довелося звільнитися з роботи.

"Тепер будемо сидіти вдома, поки така обстановка в країні. Страшно, потрібно переживати за своє здоров'я".


Коли поїде останній автобус - на вокзалі не говорять. Як і те, чи скасують якісь рейси сьогодні вранці. Люди здають квитки. Панує невизначеність. Касири мовчать. Галина хоче повернути гроші за квитки. Автостанція Одеси відшкодовує всю суму. Тут же це роблять неохоче.

"Повернули 95 гривень. Зараз ми приїхали-10 хвилин тому вже повернули 240 гривень. Ось квиток сам стоїть 362 гривні".


І якщо гроші повертають хоча б частково. Рейси - скасовують повністю. Марія поїде додому - в Комишувате. Коли зможе повернутися до Маріуполя - не знає.

"Нам пенсіонерам все одно. Ми можемо і не поїхати. А є ж працюють люди в Маріуполі. В Маріуполі працюють - живуть там. Їздять щодня. Це вже буде проблема. Неприємно це всім. Боїмося теж".


Потяги почали скасовувати ще вчора. Як, напріммер, Львівський. Люди на вокзалі в розпачі. Хтось приїхав до Маріуполя на похорон і тепер не може повернутися додому. А є пасажири, які збиралися в Запоріжжі на лікування. І теж виявилися заблокованими в місті. Олександр повинен був їхати додому Харківським поїздом. Тепер він теж не ходить. Хлопець збирався відвідати батьків в Дніпрі.

"Є виходить київський поїзд вечірній. Може йде до Дніпра. Але його теж можуть скасувати. Спробувати якось виїхати. Або дочекатися друге поїздів. Не знаю, що зараз робити, але нічого".


Тут теж чергу в каси. Всі поспішають здати квитки. І керівництво вокзалу зазначає: компенсація буде пізніше.

"А кошти пасажири зможуть отримати тільки після або протягом шести місяців. Тому що зараз немає готівки в касах. Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на всі скасовані через введення карантину рейси без справляння додаткових зборів".