18:50, 30.06.2021

Сьогодні на сесії депутати розглядали понад сто питань

З протестами, дискусіями та подарунками. Сьогодні відбулася чергова сесія міськради. марРозглядали понад сто питань. Деякі з них - викликали у депутатів додаткові уточнення.

поділитись:
Сьогодні на сесії депутати розглядали понад сто питань - фото 1

Почалася сесія з імпровізованого мітингу. До адмінбудівлі прийшли містяни з плакатами проти закриття дитячих садків. У залі ж спокійно. Присутні 45 депутатів. Засідання стартувало вчасно.

На початку мер запросив 3 липня всіх охочих на площу Свободи та Миру, де відбудеться трансляція матчу. Крім того, нагородив сімох учнів, які за результатами ЗНО отримали по 200 балів. За високі результати випускників нагородили планшетами, а їхніх вчителів - сертифікатами на 10 тисяч гривень.

Потім - стали до розгляду питань. Затвердили програми економічного та соціального розвитку Маріупольської територіальної громади, виділили матеріальну допомогу містянам та внесли зміни до структур виконавчих органів. Ще вирішили реорганізувати три дитсадки.

Міський голова Вадим Бойченко наголосив, таку оптимізацію проводять аби ефективніше використовувати бюджетні кошти. Тобто спрямовувати їх не на напівпорожні заклади, а на проведення капітальних ремонтів у закладах, які відвідують багато діточок. А саме - на створення комфортних умов для виховання.

Проте, питання про реорганізацію 70 дитячого садка з розгляду - зняли. Причина - мітинги батьків. Які незадоволені тим, що поблизу інших садочків немає. Найближчий - за півтора кілометри.

Тож питання відкрите та відправлене на доопрацювання до наступної сесії, запевнив заступник міського голови Олександр Кочурін. Запланували зустрічі з батьками, на яких шукатимуть варіанти розв'язання проблеми.