19:52, 20.11.2020

«Спитай у лікаря» - проєкт, який дає відповіді на питання про коронавірус

І досі шукаєте чарівну пігулку, що врятує від усіх недугів? Розчаруємо. Від хвороб рятує здоровий спосіб життя та повсякденні корисні звички. Про те, як захистити себе під час пандемії?

поділитись:
«Спитай у лікаря» - проєкт, який дає відповіді на питання про коронавірус - фото 1

Профілактика коронавірусу - це не лише дотримання дистанції та санітарних вимог. Опірність хворобі насамперед залежить від наших повсякденних звичок.

«Від кількості сну, закінчуючи рівнем стресу, рухової активності і навіть того, що їсть пацієнт. Від цих всіх речей залежить, наскільки наш організм взагалі здатний адаптуватися і адекватно реагувати на якісь зовнішні несприятливі фактори», - завідувачка першого інфекційного відділення київської клінічної лікарні № 17 Світлана Гук.

Підтримати організм можна ще й вітамінами. Проте вживати краще після консультації з лікарем. Він спочатку визначить чи потребуєте їх саме ви, і якщо так - то призначить оптимальне дозування.

«Вітамін Д - приголомшливо гарна молекула, ще в доковідние часи вона переживала свій бум популярності, більшість населення знаходяться в відвертому дефіциті цього вітаміну, профілактичної дозою є 2000 одиниць в день», - каже лікарка.

Під час онлайн-зустрічі у межах проєкту Фонду Ріната Ахметова "Спитай у лікаря" зі Світланою Гук, завідувачкою інфекційного відділення 17-ої лікарні Києва обговорювали ці та інші питання лікування і профілактики коронавірусу. Одним з найважливіших запобіжних заходів є просте провітрювання, каже лікарка.

«Якщо нема протягу, хай буде трошки прохолодно, але повітря має циркулювати - тоді у вас буде менше ризику. обов'язково провітрюйте приміщення, от прям так фанатично провітрюйте, але з глуздом», - наголошує Світлана Гук.

"Спитай у лікаря" - це зрозумілі відповіді на складні питання. Зустрічі з провідними спеціалістами - імунологами, анестезіологами, інфекціоністами - на онлайн-майданчиках Фонду Ріната Ахметова відбуватимуться щотижня.

«Епідемія коронавірусу значною мірою позначилася на житті суспільства а також вплинула на інформаційний порядок. Ми щодня бачимо дуже багато недостовірної, неправдивої інформації стосовно лікування епідемії. Саме тому Фонд Ріната Ахметова спільно з телеканалом Україна реалізовує проєкт "Запитай у лікаря"», - розповіла директорка департаменту комунікацій Фонду Ріната Ахметова Юлія Єршова.

Тож зберігайте спокій і отримуйте інформацію лише з надійних джерел.