15:15, 22 серпня

Телефон стежить за усіма нашими діями

Такого висновку дійшли інтернет-маркетологи. Експерти кажуть: смартфони це роблять постійно і без дозволу власника. Хто за нами шпигує та як від цього уберегтися?

поділитись:
Телефон стежить за усіма нашими діями - фото 1

Тільки обговорили, що хочете нове плаття, а вже за годину - у телефоні вилазить реклама бажаного товару? Звідки ж він усе це знає?!

Юрій - інтернет-маркетолог. І зі своїми даними у телефоні він дуже обережний. Як спеціаліст Юрій переконаний: коли телефон підключений до інтернету, він передає усі дані у мережу. Тобто - фото, відео, календар, нотатки, геолокації, банківські картки, паролі. Усією цією інформацією і користуються великі компанії.

Щоб не чули його розмов - Юрій відключає інтернет під час важливих перемовин. І це дієвий спосіб убезпечити себе від витоку особистої інформації. Але куди страшніше, коли ваші дані потрапляють до рук хакерів.

Торік в Україні під час лише однієї спецоперації затримали 25 зловмисників, які вимагали гроші від людей за нерозповсюдження особистих даних.

Як же вони отримали доступ до особистих даних? Зламали дані! Убезпечити себе від такого можна. Наприклад, користуватися тільки перевіреним інтернетом.

«Не оставляйте телефон никому. У вас должен быть графический ключ, отпечаток пальцев, чтобы в телефон просто прохожий человек не смог зайти. У вас есть банкнги, фотографии, фотографии интимного характера, чем вас могут шантажировать. И когда вы телефон свой продаете его тоже нужно правильно защитить», - радить експерт з безпеки Руслан Болгов.

Якщо ж ви усе це зробили, але й досі переконані, що за вами шпигують чи прослуховують - експерти радять перейти на кнопковий телефон без функцій фото, відео та доступу до Інтернету.