19:40, 08.04.2020

Транспорт переводять в режим "спеціальний". Як і куди буде ходити? Кого перевозитиме?

Увесь маріупольський транспорт переходить в режим "спеціальний". За якими маршрутами він курсуватиме, розповіли в міській раді.

поділитись:
Транспорт переводять в режим "спеціальний". Як і куди буде ходити? Кого перевозитиме? - фото 1

Завтра, 9 квітня, в Маріуполі почнуть діяти нові правила перевезення пасажирів.

Нагадаємо, що скористатися автобусами, тролейбусами, трамваями і маршрутками зможуть тільки люди, у яких є пропуск або довідка з роботи. При цьому, з собою необхідно буде мати паспорт або посвідчення особи. Без нього довідка не дійсна.

Як розповів заступник міського голови Сергій Захаров, номери маршрутів залишаться тими самими. Нічого не зміниться і в самому маршруті. Транспорт буде їздити по тих самих вулицях, по яких їздить і зараз. Крім того, він так само буде відстежуватися в режимі онлайн у доступних додатках і на сайті "Мартранс". Вартість проїзду залишиться тією ж.

Додадуться тільки таблички. Одна біля входу - з переліком осіб, які мають право на проїзд. Друга - з написом "перевезення працівників".

"Для нас ця ситуація нова, ми хочемо зробити її максимально комфортною для жителів. Тому і відклали введення "спецрежиму" на три дні. Щоб підприємства та організації встигли зробити працівникам довідки", - сказав Сергій Захаров.


Крім того, для маріупольців, які потребують гемодіалізу, так само будуть виготовлені спецпропуски для проїзду в лікарню. Діабетики зможуть проїхати, маючи на руках рецепт від лікаря на отримання інсуліну.