19:10, 02 березня

У 63 школі не можуть порозумітися вчителі та батьки одного з учнів

Грубощі, нецензурщина та зневага. Адміністрація навчального закладу запевняє: школяр ображає педагогів, натомість тато наголошує, що освітяни чинять булінг щодо сина. Наша рубрика #СтопХам.

поділитись:
У 63 школі не можуть порозумітися вчителі та батьки одного з учнів - фото 1

З однокласниками товаришує, бере участь у позакласній роботі, проте недисциплінований. Так про свого учня розповідає класна керівниця пані Карина. Згадує, у хлопця нещодавно виник серйозний конфлікт з однією вчителькою. Мовляв, він нецензурно висловлювався на уроці.

«Його щось не влаштувало щодо критеріїв оцінювання, можливо сам предмет йому не цікавий, тому він таким протестом показував всім, що йому це не важливо, не цікаво. У нього спитала: "Можливо я тебе образила, можливо щось не так?" Всі ми люди, у всіх бувають емоції. Але він сказав: У мене до вас ніяких взагалі питань, все у мене добре"», – розповідає класна керівниця Карина Умрихіна.

Аби з'ясувати причину такої поведінки хлопця, педагоги викликали його батьків. Директорка, запевняє, тато не пішов на контакт, бо вважає, що до його дитини ставляться упереджено. Ми також зв'язалися з татом школяра. Чоловік стверджує: це вчителі цькують його сина. Ми вислухали обидві сторони конфлікту.

Деталі у відео: