19:20, 22.10.2020

У Центральному районі капітально відремонтують пологовий будинок

Будівлі пологового - 113 років. Тут обіцяють побудувати відділення європейського рівня.

поділитись:
У Центральному районі капітально відремонтують пологовий будинок - фото 1

 

Останні 70 у будівлі пологового не було жодного капремонту. Нині - роботи почали. Від старої будівлі - залить лише стіни та перекриття. Зовнішні роботи завершаю до холодів, потім стануть до внутрішніх, запевняють підрядники. Оновлять підлогу, утеплять стіни, замерить всі комунікації.

Оновлена ​​будівля буде яскравою та комфортною. На породіль чекатиме теплий дизайн стін, комфортні ліжка, сучасні санвузли, світла кухня и якісне обслуговування, наголошує заступниця міського голови Ксенія Сухова.

«Сучасні операційні зали, для можливості породіллі шляхом кесаревого розтину і допомоги породіль. Абсолютно всі пологи, навіть з важким перебігом, ми направляємо, ми не направляють нікуди, ми приймаємо в себе. Буде повний цикл допомоги, як акушерської, так і неонатальної. Так само будуть ту палати дородовий» , - розповіла заступниця міського голови Ксенія Сухова.

Додає, також тут працюватимуть науковці. В одній з будівель відкриють кафедру медичного університету. Лікарі підкреслюють, до ремонту тут приймали більше тисячі породіль за рік. Ясно, після нововведения - количество можуть збільшити.

«Буде ще в складі жіноча консультація, ми Об'єднуючи повністю допомога жінці під одним дахом, це дуже важливо. Жінка спостерігається, а ми готові сприймати до 20 пологів в день» , - наголосила головна лікарка Наталя Сидоренко.

Це новий, кластерний рівень медицина, зауважив міський голова Вадим Бойченко.

«Є зв'язок медицини з наукою, є теорія і є так само, є можливість побачити на практиці як трансформується це в народження життя. Наше головне завдання, мета - захистити життя і здоров'я мами і того немовляти, Який рветься на світ» , - сказав мер.

Ціна ремонту - 53 мільйони гривень. Відкрити оновлене відділення планують наприкінці наступного року.