13:35, 06 липня

У Маріуполі ціна на воду зросте майже на чверть

Вартість центрального водопостачання та водовідведення збільшиться на 20% для мешканців приватних будинків та підприємців. Нові тарифи діють з початку цього місяця.

поділитись:
У Маріуполі ціна на воду зросте майже на чверть - фото 1

Фахівці наголошують, тариф економічно обґрунтований. Формується з витрат підприємства: купівля води у постачальника, оплата праці співробітників, ремонтні роботи та інше.

«З 2019 року в нас тариф не піднімався і з 1 липня 2021 року одержали новий тариф для жителів Маріуполя. Для приватного сектора і підприємців, бізнесу, буде вже нова ціна. Для багатоповерхового сектора він вже прийнятий, але приймемо пізніше, після того, як міністерство прийме і підпише проект по публічних договорів», - розповів начальник міськводоканалу Володимир Антоненко.

Крім того, спеціалісти запевняють, у планах вирішити проблему з перебоями та постачаннями води до міста.
Один з варіантів - створити у Маріуполі власне джерело водопостачання. Поки фахівці муніципалітету, облдержадміністрації та спеціалісти компанії "Води Донбасу" ведуть відповідні перемовини. Якщо дійдуть згоди - французькі інвестори допоможуть у реалізації. Фахівці вважають, ця процедура дозволить покращити якість води та не позначиться на тарифі.