19:15, 09 серпня

У Маріуполі для правоохоронців відкрили унікальний тир

Один з чотирьох в Україні. В академії поліції Донецького державного університету внутрішніх справ урочисто відкрили унікальний тир. Відновили приміщення зокрема завдяки Групі Метінвест, яка вклала в ремонт один мільйон гривень.

поділитись:
У Маріуполі для правоохоронців відкрили унікальний тир - фото 1

 

Довжина стрільбища - 100 метрів. Таких в Україні всього чотири, та унікальність приміщення не лише в цьому - розповідає головний поліцейський Донеччини Микола Семенишин.

«Велика значимість вказаного стрілецького тиру, тому що він дає можливість незалежно від погодних умов, проводити навчання працівників поліції, курсантів, слухачів. Що дасть можливість підвищити як бойову готовність, так і морально-фізичну стійкість працівників поліції для якісного надання поліцейських послуг», - начальник головного управління Національної поліції в Донецькій області Микола Семенишин.

Керівництво ВИШу говорить: нині в Маріуполі навчається вже понад 700 курсантів. І тепер майбутні правоохоронці зможуть двічі на тиждень відпрацьовувати навички зі стрільби.

Розвиток вищої освіти в різних галузях - важливий елемент формування суспільства - впевнений директор з персоналу та адміністрації комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест Іван Голтвенко. Металурги вже понад 10 років допомагають розвиватися містам та громадам. За цей період інвестиції компанії в різні сфери склали понад 850 мільйонів гривень.

Група Метінвест спрямувала один мільйон гривень на реконструкцію тиру, який раніше постраждав від пожежі. Усе заради того, аби університет мав усю необхідну базу для підготовки курсантів.