18:37, 23 березня

У Маріуполі капітально відремонтують спортивний комплекс "Азовець"

Незабаром у нашому місті побудують перший в Україні приватний гірничо-металургійний університет "Метінвест Політехніка", а поруч із ним капітально відремонтують спортивний комплекс "Азовець", також зведуть сучасний європейський гуртожиток.

поділитись:
У Маріуполі капітально відремонтують спортивний комплекс "Азовець" - фото 1

Багатофункціональна арена з двома тренувальними полями, біговою доріжкою, а також три спортивних майданчики для волейболу, баскетболу та тенісу й зона тренажерів під відкритим небом. Уже незабаром комплекс "Азовець" перетворять на якісний та сучасний спортивний простір, розповідають представники проєктної компанії.

Поки триватиме капітальний ремонт, секції працюватимуть в інших закладах. Після оновлення, юні спортсмени повернуться до "Азовця", де займатимуться вже у сучасних умовах.

До проєкту "Метінвест Політехніка" увійде оновлення навчального, адміністративного та спортивного фонду стадіону "Азовець". У планах звести новий будинок із приміщеннями для секцій. На місці колишнього з'явиться сучасний гуртожиток для студентів, виконаний за євростандартами. У кампусі розташують зону для дозвілля. Також побудують кілька спеціальних спортмайданчиків та впорядкують територію.

«Ми натомість отримуємо таку ж, але абсолютно нову спортивну інфраструктуру. Це я говорю про спортивну залу. На місці одного футбольного поля повнорозмірного у нас з'являється комплекс нових спортивних майданчиків, яких так не вистачає нашим жителям. Що дасть додаткову можливість займатися спортом людям в центрі міста», - зазначив начальник управління молоді та спорту Олексій Казанцев.

Закінчити реконструкцію спортивного комплексу "Азовець" планують вже наступного року.