18:58, 09 серпня

У Маріуполі на вихідних пройшов четвертий фестиваль MRPL City

Три дні запальної музики і танців на пляжі Піщаний. Цими вихідними узбережжя Азовського моря відвідали понад 35 тисяч відпочивальників.

поділитись:
У Маріуполі на вихідних пройшов четвертий фестиваль MRPL City - фото 1

 

З сімнадцятої і до шостої ранку щодня на узбережжі Азовського моря запалювали відомі українські та іноземні артисти. Перед виступами улюблених виконавців гості фесту могли відпочити в лаунж-зонах та фотографуватися на локаціях.

На територію проносити їжу та напої не можна. На вході до фестивалю гості проходили рамки металодетекторів. Оглядали відвідувачів і поліцейські. Вгамувати голод пропонували у фуд-кортах.
Усього на узбережжі організатори облаштували 15 локацій. Тих, кому не вистачає веселощів, запрошують на атракціони. Розваги і для дорослих, і для дітей. На узбережжі чергували і медики. 30 волонтерів допомагали постраждалим.

«Були люди, які просто перегрілися, були ті, яким стало погано душно в натовпі. В основному, такі звернення», - зазначив заступник командира загону швидкого реагування Володимир Кальянов.

За порядком на фестивалі стежили правоохоронці. Щодня заступали близько півтисячі поліцейських. За три дні зареєстрували 30 звернень: відпочивальники конфліктували, губили телефони та намагалися понести наркотики.

Працювали чотири сцени, одну з них побудували на воді. Вночі там грали діджеї. А вдень та ввечері можна було побачити виступи поп і рок виконавців.