В Україні розпочала роботу єдина інформаційна система трансплантації органів

Єдина державна інформаційна система трансплантації органів і тканин запрацювала з 1 січня. За словами міністра охорони здоров'я - це старт до системного розвитку трансплантації в країні.

Система важлива з точки зору надання медичної допомоги, з точки зору надання трансплантації людям, які цього потребують. Вона об'єднує донора і реципієнта, акцентував на нлайн брифінгу Максим Степанов.

Також міністр додав, що в цьому році в Україні вперше хочуть зробити трансплантацію легень, а також продовжити трансплантацію рук і ніг. Глава МОЗ зазначив, що це особливо актуально для українських військовослужбовців, які втратили кінцівки.

У минулому році в Україні було проведено 118 трансплантацій. У планах на цей рік провести не менше 250 операцій з трансплантації органів.

#Україна #трансплантація

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Погода призвела до відключення електроенергії у більш ніж 100 населених пунктах у десяти областях, а також зафіксовані відключення у п'яти районах внаслідок атак безпілотників, повідомляє "Укренерго".
Сильний шторм залишив без електрики більше ста населених місць у десяти регіонах.
Подвійний удар по енергетичній інфраструктурі: у п'яти регіонах тривають аварійні відключення електроенергії через обстріли, у десяти інших - через несприятливі погодні умови.
Теги