17:28, 28.05.2020

Народні обранці намагаються викрити злочинні схеми в енергетичній сфері

Викрити злочинні схеми. Народні обранці хочуть звернутися до уряду, правоохоронців та антимонопольного комітету, щоб ті розібрались з корупцією в енергетичній сфері.

поділитись:
Народні обранці намагаються викрити злочинні схеми в енергетичній сфері - фото 1

Парламентарі підозрюють - їхній колега, голова профільного комітету Андрій Герус у змові із членами енергетичної нацкомісії заробляли на незаконних оборудках.
Йдеться і про імпорт електроенергії з Росії, і про навар на посередництві між двома державними компаніями, і про створення низки фірм-прокладок. Схеми працюють для наживи окремих бізнес-груп. Про дешеву енергію для населення не йдеться. Через прибутковість - експерти вже назвали схеми Андрія Геруса "Золотим ключиком".

"Герус впливав на формування національної комісії з регулювання енергетики. На жаль, членів нацкомісії призначав своїм указом президент. Я глибоко впевнений, що в черговий раз президента підставили. Кому вони хотіли зробити краще? Генерації або трейдерам-спекулянтам? До речі, ось відповідь на це питання, в моєму розумінні повинні дати правоохоронні органи", - каже Олексій Кучеренко народний депутат України, фракція "Батьківщина".