18:15, 01 квітня

У Маріуполі обговорювали план будівництва нового вишу «Метінвест Політехніка»

Замість конструктивного діалогу та сумісного вирішення питань - галас, образи і погрози. У Маріуполі чиновники зустрілися з громадою, аби обговорити план будівництва нового вишу на місці покинутої будівлі біля міського саду.

поділитись:
У Маріуполі обговорювали план будівництва нового вишу «Метінвест Політехніка» - фото 1

Досягти компромісу намагалися представники забудовника - ініціатори відкриття університету. Чому не вдалося знайти спільну мову з активістами?

Як має виглядати новий виш і чи потрібен міському саду капремонт? Деталі проєкту будівництва та реконструкції парку і стадіону чиновники планували обговорити разом з маріупольськими активістами. Запросили людей до конструктивного діалогу.

Сергій Захаров розповів, перед цим провели декілька зустрічей з освітянами, істориками та археологами. Ті висловили свою підтримку проєкту. Забудовники хотіли відповісти на претензії активістів, аби роз'яснити проблемні аспекти. Проте конструктивних питань у присутніх не виявилося. Варто зазначити, що на зустрічі були ті ж люди, що у середу блокували сходи у Лівобережній адміністрації під час сесії міськради та намагалися її зірвати. Через неможливість продовжувати діалог, зустріч довелося перервати, розповідає Сергій Захаров.

«Громада задавала питання все і одночасно. Відповіді їх, на жаль, не цікавили. Спроба моя якось згладити, вона привела до того, що ми увійшли в неконструктивне поле, тому довелося наше спілкування припинити. Тому що навіть прохання знизити градус і дати тишу, щоб почути по Скайпу співрозмовників, - навіть це не вийшло», - ділиться враженням від зустрічі заступник міського голови.

Попри це у муніципалітеті готові відповісти на усі питання маріупольців. Другі слухання планують провести наступного тижня.