18:59, 27 січня

У Маріуполі піймали дикого шакала

Шакала знайшли на лівобережному ринку. Волонтери відвезли його до комунального підприємства «Щасливі тварини». Яка подальша доля звіра?

поділитись:
У Маріуполі піймали дикого шакала - фото 1

Схвильований всередині, проте дуже спокійний зовні. Так характеризує тварину ветеринар Валентин. Бо потрапити до цивілізації - для звіра великий стрес. Чоловік ділиться: у його практиці такий випадок вперше.
Фахівці додають: хижака спіймали на лівобережному ринку. Він заліз у контейнер. Та припускають: шакал зайшов до міста у пошуках їжі.

"Была направлена наша группа по отлову животных. А по приезду обнаружили, что это действительно дикое животное. Мы уже его вакцинировали. С 4 по 19 число мы за ним смотрели, наблюдали, чтобы ничего с ним не произошло. И уже провакцинировали против бешенства", - розповів лікар-ветеринар КП "Щасливі тварини" Антон Гуляєв.

Як правильно вчинити та куди відпустити хвостатого – ніхто не знає. Спеціаліст з догляду диких тварин Олексій Кісілішин запевняє: хотів особисто від везти шакала до Києва. Передати до іншого притулку. Потім - випустити у природне середовище. Однак, сьогодні пообіді, звір помер.

"До конца в стране не реформированы такие отделения, как коммунальные предприятия, которые занимаются отловом бездомных животных и всем остальным. И, по большему счету, это произошло из-за времени, из-за подготовки всех документов, чтобы официально животное могло вернуться в свою среду обитания", - розповів ветеринар.

Та точну причину смерті спеціалісти поки визначають.