18:27, 25 серпня

У Маріуполі після ремонту відкрили другу частину пірса

Тепер на пірсі є місце для побачень та нова лаундж-зона. Її створили в межах меморандуму "Більше ніж сталь" між муніципалітетом і Групою Метінвест.

поділитись:
У Маріуполі після ремонту відкрили другу частину пірса - фото 1

Аби привести до ладу друг частину пірсу металурги надали тонни металу та інші будматеріали. А от ремонтом зайнялися співробітники "Метінвест-Промсервісу". Задіяли тридцять осіб. Зробили бетонну стяжку, відновили підпорну стінку та встановили опалубку.

Облаштували мінінабережну, де можна посидіти на газоні чи лежаках. Також біля пірса встановили вбиральню. Відкрили для прогулянок і територію водноспортивного комплексу.

«Компанія завжди дуже поступально, крок за кроком, працює над тим, щоб виконати свої зобов'язання. Був народжений план розвитку міста. І ось за цим планом йдемо до сьогоднішнього дня і будемо далі йти. І пірс, який ми сьогодні відкриваємо - це говорить про те, що ми свої слова завжди виконуємо», - наголосив генеральний директор МК "Азовсталь" Енвер Цкітішвілі.

Реконструкція обійшлася у 27 мільйонів гривень. Половину коштів - надала Група Метінвест. Оновлення пірса - це спільний проєкт металургів та муніципалітету. Освітлення, лавочки - усе це доробляло місто. Нині, тут планують розвивати водний туризм. Аби кожен відпочивальник міг прокотитися по морю на катері.

«Це я думаю буде класна регіональна історія. Чому? Тому що на узбережжі сьогодні розміщується 2 млн туристів, 3 млн туристів. І ми хочемо, щоб на вихідні вони приїжджали до нас. І їдемо звідси в Мелекіно, Ялту і в інші маленькі населені пункти», - сказав міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

А ще, за задумом міського голови - дві частини пірса об’єднають мостом. Та це в планах на наступний рік.