19:02, 27 серпня

Готовність маріупольських шкіл до навчального року перевірив міський голова

Сучасний спортивний комплекс, відремонтовані санітарні кімнати та приміщення. У Маріуполі триває реконструкція освітніх закладів. Чи встигнуть все завершити до першого вересня?

поділитись:
Готовність маріупольських шкіл до навчального року перевірив міський голова - фото 1

 

Мікрорайон Східний. Спеціалізована школа №5. Саме на її подвір'ї триває реконструкція спортивного комплексу. На цей ремонт очікували три роки, ділиться директорка Світлана Кальсіна. Грати на спортивному майданчику зможуть усі охочі: від дітей до дорослих.

Вже з 1 вересня будуть готові поля для футболу і баскетболу, а також майданчик для бадмінтону - запевнили у профільному управлінні. Інші роботи планують закінчити через рік.
Міський голова Вадим Бойченко підкреслив, ключове завдання - створити комфортні умови для навчання і фізичного розвитку дітей.

А у школі № 48 завдяки програмі "16 активностей" навели лад у вбиральнях.

«Це дуже комфортні такі туалетні кімнати, які мають сенсорне освітлення, мають сенсорні крани, тобто діти дуже комфортно можуть користуватися туалетами, мають перегородки, за що батьки завжди запитували та цікавилися, наскільки це необхідно», - сказала директорка НВК "Ліцей-школа №48" Лілія Борисенко.

Міський голова Вадим Бойченко наголосив, у Маріуполі поступово оновлюють всі навчальні заклади.

«Таке ми навряд чи побачимо в інших школах нашої країни. Завдання тепер від департаменту освіти, щоб цей проект завершився в найближчі 5 років, щоб всі школи отримали цю активність і на 100% вона була реалізована у всіх наших 64 школах», - наголосив міський голова.

Усі заплановані ремонтні роботи пообіцяли закінчити до початку навчального року.