11:05, 20 січня

У Маріуполі по квартирам ходять шахраї. Пропонують замінити стару газову

Невідомі пропонують безкоштовно замінити стару газову піч на нову. Під цим приводом заходять до осель, переписують особисті дані та номери пенсійних посвідчень.

поділитись:
У Маріуполі по квартирам ходять шахраї. Пропонують замінити стару газову - фото 1

Багатоповерхівка в Приморському районі. Пані Людмила розповідає, днями по квартирах будинку ходили двоє молодих чоловіків, нібито від якоїсь організації та складали списки людей, переважно похилого віку. Мовляв, на отримання безкоштовних газових пічок.

«Так правдоподібно все розповіли, що я дійсно не сумнівалася в тому, що вони представники. Ну як правило, завжди в найпотрібніші моменти забуваєш, від якої фірми представилися. Я забула», - каже жінка.

Згадує, чоловіки пояснили, буцімто таку акцію проводять через часті випадки вибухів та утечі газу. І на будинок їхня організація виділила усього 7 безкоштовних пічок. А тим мешканцям, які начебто не потрапили до списку щасливчиків, аферисти пропонували доплатити за пристрій близько семи тисяч гривень, розповідає пані Людмила.

«І вони пішли до нашої сусідки, до бабусі і ось тут-то ми і попалися. Дали їм пенсійні дані все. Потім, коли все це сталося, вони пішли - я подумала, що щось тут не так, стала дзвонити в усі інстанції. І ні міськвиконком, ні райвиконком, ні тим більше "Азовгаз" такої акції не проводять».

Після цього пані Людмила звернулася до поліції.

«Аби встановити обставини, поліцейський відправився за вказаною адресою. Однак осіб, про яких йшла мова вже не було на місці. За даним фактом проходить перевірка. У разі наступного візиту вказаних осіб, мешканці повідомлять про це поліцейського. Закликаємо громадян до уважності та перевірки будь-якої інформації, отриманої від невідомих осіб», - зазначив заступник начальника сектора превенції Приморського відділу поліції Віктор Комарницький.

Правоохоронці наголосили - в жодному разі не варто повідомляти особисті дані невідомим особам. І - якщо ті представляються співробітниками міських служб, обов'язково перевірити їхні документи.