18:55, 19 березня

У Маріуполі побудують сучасний технічний університет "Метінвест Політехніка"

Незабаром у Маріуполі відкриється перший в Україні приватний гірничо-металургійний університет європейського рівня - "Метінвест Політехніка". Це буде повноцінний виш із викладацьким складом, сучасними освітніми програмами та технологіями, а також із правом видачі дипломів державного зразка.

поділитись:
У Маріуполі побудують сучасний технічний університет "Метінвест Політехніка" - фото 1

В університеті "Метінвест Політехніка" готуватимуть фахівців із металургії, гірничої справи, матеріалознавства, автоматизації виробничих процесів, комп'ютерних наук, екології, охорони праці, хімічних технологій, інженерії та економіці. Навчання триватиме від 3 до 5,5 років. До вишу вступатимуть усі охочі. Студенти з інших міст житимуть у сучасному гуртожитку.

«Це комплексний проект. Ми плануємо побудувати і гуртожиток, і головний корпус, і модернізувати спортивну інфраструктуру. Будівля буде 12-поверхова, головного корпусу. Воно буде побудовано, звичайно ж, зі сталі. Це місто металургів - скло, сталь», - зазначив директор девелоперської компанії DC Evolution Андрій Рижиков.

Політехнічний університет будуватимуть у міському саду на місці занедбаної будівлі колишнього літнього кінотеатру. Зведуть освітній корпус за найсучаснішими технологіями зі сталі Групи Метінвест. Парк також буде оновлено. У проєкті зважують на комфорт як відпочивальників, так і майбутніх студентів.

Політехніка - інноваційний проєкт, який створюється за партнерства з міжнародними компаніями Майкрософт та Сіменс. Будівництво університету "Метінвест Політехніка" планують закінчити влітку наступного року. І вже з першого вересня 200 студентів бакалаврату зможуть стати до навчання.

Детальніше у відео: