17:15, 29.04.2020

У Маріуполі почали готувати госпітальну базу для другого етапу боротьби з COVID-19 в ГБ №9

У маріупольську міську лікарню № 9 надійшла партія необхідного медичного обладнання, в рамках підготовки до другого етапу боротьби з коронавірусом.

поділитись:
У Маріуполі почали готувати госпітальну базу для другого етапу боротьби з COVID-19 в ГБ №9 - фото 1

Засоби індивідуального захисту, апарати штучної вентиляції легенів, монітори для выдстежування стану хворого та медикаменти - все це надійшло сьогодні, 29 квітня, в міську лікарню №9.

За словами головного лікаря міськлікарні №9 Олександра Железняка, засобами індивідуального захисту потенційна госпітальна база повноцінно забезпечена на місяць. У розпорядженні медиків: ізоляційні халати, біозахисні костюми, маски, респіратори, захисні щитки, окуляри, рукавички і інше. Також закуплено 213 літрів антисептика.

«Ми готуємося приймати пацієнтів на другому етапі боротьби з пандемією. У разі розвитку даного сценарію, установа буде повністю перепрофільовано під прийом хворих з коронавирусною інфекцією», - зазначив він.


Зараз у відділенні обладнано 176 ліжок, з них 16 реанімаційних. Скоро в установу надійде 7 апаратів-ШВЛ і приступлять до установки стежать екранів. Вони дозволяють лікарям повноцінно спостерігати за станом пацієнта. На моніторі відображається пульс хворого, тиск, температура тіла і інші життєво-важливі показники.

У Маріуполі почали готувати госпітальну базу для другого етапу боротьби з COVID-19 в ГБ №9 - фото 15347