16:50, 27 вересня

У Маріуполі правоохоронці затримали групу наркоторговців

До складу злочинної групи входили троє маріупольців. Схему збуту наркотиків щомісяця приносила зловмисникам чверть мільйона гривень.

поділитись:
У Маріуполі правоохоронці затримали групу наркоторговців - фото 1

 

Встановлено, що троє жителів Маріуполя, віком 42, 36 та 27 років організували постачання та розповсюдження великих партій амфетаміну на території області. Лідер групи керував поставками та фінансовими потоками, двоє співучасників безпосередньо займалися збутом.

Щомісяця зловмисники збували близько тисячі доз на суму 250 000 гривень. Всі учасники групи та покупці дотримувалися конспірації. Торгівля відбувалася контактним методом «з рук у руки» виключно закритому колу перевірених клієнтів, - повідомляє прес-служба Національної поліції.

Аби задокументувати злочинну діяльність наркоторгівців, поліцейські провели дев’ять оперативних закупівель та 21 обшук.

У Маріуполі правоохоронці затримали групу наркоторговців - фото 46161

 

У результаті вилучено амфетамін, 65 000 гривень, отриманих від торгівлі наркотиками, а також мобільні телефони та автомобіль Mitsubishi Lancer, які використовувалися у злочинній діяльності.

Двох чоловіків затримано. Їм повідомлено про підозру. Готується вручення підозри третьому фігуранту. За незаконні оборудки наркоділкам загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.