13:53, 27 січня

У Маріуполі пройде чемпіонат з гірських лиж та сноуборду

Маріупольським любителям зимових видів спорту пропонують взяти участь у відкритому чемпіонаті міста з гірських лиж та сноуборду. Про це повідомляється на сайті міської ради.

поділитись:
У Маріуполі пройде чемпіонат з гірських лиж та сноуборду - фото 1

Учасником може стати кожен охочий, незалежно від віку. Подібний чемпіонат уже проходив у Маріуполі у 2018 році. Брали участь понад 200 спортсменів.

Маріуполь вже давно – всесезонне спортивне місто. Розвиваються не лише літні, а й зимові види спорту – хокей, фігурне катання. Все більший інтерес маріупольці виявляють до гірськолижного спорту та сноубордингу. Ми очікуємо на кілька сотень учасників. Переможці та призери будуть відзначені кубками, медалями та пам'ятними призами, - зазначив начальник відділу навчально-спортивної та фізкультурно-оздоровчої роботи Георгій Федоренко.

Цього року змагання відбудуться 30 січня, реєстрація учасників розпочнеться о 09:00, старт чемпіонату о 10:00. Локація – Центр спорту та відпочинку «Аляска» за адресою: вул. Гранітна, 121. У програмі першості наведені класичні дисципліни за віком для дітей, жінок та чоловіків. Лижі: до 10 років, 10-15 років, 16-29 років, 30-50 років та 51+. Сноуборд: до 15 років та 16+.