20:15, 19.08.2020

Підготовка до школи триває. Як під час карантину отримати меддовідку

За два тижні стартує новий навчальний рік. Та, попри карантин, діти мають пройти медогляд. Чи багато вже охочих отримати довідку і за яких умов пустять на уроки без неї?

поділитись:
Підготовка до школи триває. Як під час карантину отримати меддовідку - фото 1

Близнюки Сашко та Сергій разом із мамою проходять медогляд перед школою.

«Перевірили зір, тиск. Далі нам вже терапевт скаже. Я так розумію, що в школу неможливо вчинити без, якщо не пройдеш медкомісію», - каже їх мама.

Профілактичний огляд лікарів потрібен, вважає Ольга. Адже без нього її донька, другокласниця Діана, не зможе потрапити на деякі заняття.

"Якщо ти пробу Руф'є не пройдеш, то ти до фізкультури не допускається. Навіть для себе, для стану своєї дитини знати це, звичайно, я вважаю, що не зайве. Тим більше вони спілкуються, діти різні. Тобто це добре, що все проходять медогляд", - каже мати школярки Ольга.

Педіатри ж розповідають: черги біля їхніх кабінетів найчастіше вишукуються наприкінці серпня. Проте, тих, хто не встиг отримати потрібний документ до першого вересня, до навчання все одно мають допустити.

"Вересень - це місяць, який, в общем-то, дається на розкачку батькам. І до 1 жовтня вони всі проходять цей медогляд. Всі діти, які оформляються в 1 клас і діти, які надходять, закінчили школу, вступають до навчальних закладів, теж підлягають такому об'ємному профілактичного огляду", - зазначає педіатр Олена Фадєєва.

Тільки в Маріуполі медогляд пройшли вже близько половини школярів.