13:37, 11.11.2020

У Маріуполі пройде інвестиційний ІТ-форум . Як стати учасником?

Головна мета IT Investment Forum — зруйнувати стереотипи індустріального регіону, показати можливості й успішні кейси для українських венчурних інвесторів, обговорити партнерство між представниками ІТ-галузі різних регіонів України.

поділитись:
У Маріуполі пройде інвестиційний ІТ-форум . Як стати учасником? - фото 1

EAST COAST: IT Investment Forum — це форум для креаторів, інвесторів та професіоналів у сфері ІТ Сходу України.

Захід відбудеться у форматі діалогу між Києвом та Сходом. Найкращі експерти у сфері економіки, інформаційних технологій та інвестицій разом із представниками стартап-індустрії та місцевої влади обговорять можливості розвитку креативної економіки регіону.

В рамках форуму відбудеться презентація стартапів — випускників програми інкубації Центру розвитку стартапів 1991 Mariupol. Серед учасників — автори інноваційних сервісів, мобільних застосунків та платформ.

Також стартапи Сходу України та глядачі зможуть взяти участь у дискусії та познайомитися із професіоналами в цифровому секторі у форматі швидких онлайн бізнес-зустрічей.

Інвестиційний ІТ-форум відбудеться 11 грудня. Зареєструйтеся для перегляду онлайн за посиланням:https://bit.ly/347uIj4. Слідкуйте за оновленнями у події на сторінці Facebook: https://bit.ly/2TuHLF2.

Більше інформації та актуальних новин про форум дивіться на офіційній сторінці заходу: https://www.1991.center/east-coast-it-investment-forum.

У Маріуполі пройде інвестиційний ІТ-форум . Як стати учасником? - фото 29975

 


EAST COAST: IT Investment Forum відбувається за ініціативи Центру розвитку стартапів 1991 Mariupol та ГО «Соціал Буст» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».