12:15, 01 вересня

У Маріуполі пропонують безкоштовно опанувати професію слюсаря-ремонтника

Безкоштовно вчитися та отримати стабільну роботу. Фахівці Центру зайнятості спільно із Центром кар'єри Метінвест розробили нову освітню програму для майбутніх слюсарів-ремонтників. Зокрема, обговорили гарантії та можливості кар'єрного зростання.

поділитись:
У Маріуполі пропонують безкоштовно опанувати професію слюсаря-ремонтника - фото 1

У Маріуполі розробили освітню програму для безробітних, які тепер можуть отримати професію слюсарів-ремонтників та гарантовано бути працевлаштованими. Реалізують проєкт через Центр зайнятості спільно із Центром кар'єри Метінвест.

«Мы набираем группу до 25 человек, на сегодня у нас уже есть порядка 6 человек, но это мы только стартуем. После окончания этого обучения все безработные будут гарантировано трудоустроенные на рабочее место. Программа рассчитана на обучение до 4 месяцев», - розповів директор Центру кар'єри Метінвест Віталій Тищенко.

Долучитися можуть усі безробітні, які стоять на обліку Центру зайнятості. Фахівці кажуть, нині у місті понад 3 тисячі людей шукають роботу.

«Програма є унікальною, тому що ми маємо потенційного роботодавця, гаранта зайнятості, з дуже хорошою зарплатою, яку може отримувати випускник навчального закладу, після закінчення навчання. Також після закінчення особа отримує документ державного зразка», - акцентує заступниця директора маріупольського Міського центру зайнятості Світлана Міщенко.

Теорію студенти вивчатимуть на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту. Заняття починають з 20-го вересня. Практичні ж навички отримуватимуть паралельно, на майданчиках виробництва "Метінвест-Промсервісу".

Після закінчення у кожного будуть документи державного зразка, а також гарантоване працевлаштування на підприємствах Групи Метінвест. Додаткові роз'яснення ви можете отримати у Центрі кар'єри Метінвест. Який знаходиться за адресою: проспект Металургів, 68. Або телефонуйте 0 800 606 000.