12:30, 05 серпня

Які вакансії є у Маріуполі для людей з інвалідністю?

На рівних та без обмежень. У Маріуполі все більше людей з інвалідністю знаходять бажану роботу. З початку року до міського центру зайнятості звернулися півтисячі таких осіб. І 68 з них вже займаються улюбленою справою.

поділитись:
Які вакансії є у Маріуполі для людей з інвалідністю? - фото 1

Алла Великохацька вже кілька тижнів працює в аптеці. Жінка має третю групу інвалідності. Лікувалася від онкології. А коли хворобу перемогла, пішла навчатись до університету на Луганщині. Проте у рідному селі роботи не було. Тож переїхала до Маріуполя та стала на облік у міському центрі зайнятості.

"Дуже швидко знайшли вакансію і я зараз працюю по своїй улюбленій професії", - розповіла жінка.

Окрім постійного працевлаштування знаходять і тимчасову роботу. Наприклад, пані Вероніку направили до громадської організації "З нами добрі серця". Нині вона отримує зарплатню та займається улюбленою справою.

Ніна Павлюк, голова громадської організації, розповідає, від центру зайнятості працює семеро осіб. Вони доглядають за дітьми з інвалідністю, супроводжують їх, закуповують продукти, навчають інших шити, майструвати та просто допомагають соціалізуватися.

Крім того, тимчасово працевлаштовані наводять лад на прибудинкових територіях ОСББ, озеленяють клумби, прибирають листя та доглядають за квітами. До цих робіт залучили 56 осіб. Сьогодні на обліку в центрі зайнятості перебувають понад 3 тисячі шукачів роботи, більше 200 - мають інвалідність.