18:35, 03 серпня

У Маріуполі ремонтують дитячий садок у Центральному районі

Сучасний, зручний та енергоефективний. У дитячому садку № 110 триває капітальний ремонт.

поділитись:
У Маріуполі ремонтують дитячий садок у Центральному районі - фото 1

Ясла-садок №110 - один із найстаріших дошкільних навчальних закладів. Йому майже пів сторіччя. І за весь час будівля жодного разу не бачила капітального ремонту.

 

Після реконструкції тут усе буде геть по-іншому, ділиться завідувачка Ганна Гонтарєва.

«Крім сенсорної кімнати у нас буде відкрита хенд-мейд студія. Також буде закуплено Новітнє обладнання, буде куплено 15 планшетів дитячих, будуть проводиться з ними заняття, ми будемо привчити дітей до цього і використовувати це в роботі в освітніх цілях».

Також у дитсадку будуть нові спортивний та музичний зали. А ось прийняли цей об'єкт у жахливому стані, розповів підрядник Олексій Погорілий.

«Система каналізації практично не працювала, водопровід працював з великими перебоями. Покрівля була в робочому стані, мотали час від часу, тому практично не витримували навантаження».

Нині майже половина робіт виконана. Після відкриття до садочка ходитимуть понад 200 вихованців. Народний депутат України Сергій Магера запевняє, й надалі сприятиме подальшому розвитку Маріуполя.

«Треба віддати належне в цьому році Мінфін і комітету фінансів Верховної Ради, де більшість депутатів від" слуг народу "в цьому році сдержали обіцянку і виділила для Маріуполя, у всякому разі, для мого округу 20 мільйонів гривень. 10 мільйонів гривень зараз вже працюють на благо 15 школи і 10 мільйонів зайшло на рахунку 110 садка», - розповів нардеп.

Реконструкцію дитячого садка "Світлячок" планують завершити цьогоріч.