18:30, 30 серпня

У Маріуполі тривають перевірки та ремонти освітніх закладів

У новий навчальний рік - з комфортом. Деякі з маріупольських шкіл у новому навчальному році стануть інклюзивними, а кількість вихованців - збільшать. Які об'єкти майже завершені та прийматимуть першачків вже у середу?

поділитись:
У Маріуполі тривають перевірки та ремонти освітніх закладів - фото 1

Маріупольська гімназія № 2. Тут поглиблено вивчають англійську мову. Директор розповідає - з 22 цьогорічних випускників шестеро склали ЗНО на 12 балів. Олександр Тимошенко впевнений, таких результатів досягли, зокрема, завдяки умовам навчання.

У Маріуполі тривають перевірки та ремонти освітніх закладів - фото 44749

 

А у дитсадочку № 106 вперше за 50 років зроблять капітальний ремонт. Після оновлення тут планують зробити інклюзивні умови. Та збільшити кількість вихованців.

Садок роблять і енергоефективним. А завдяки якісним матеріалам заклад не потребуватиме регулярних ремонтів, що значно зекономить бюджетні кошти - підкреслив мер.

«Щоб потім не було у завідуючої проблеми, як це пофарбувати, ким це пофарбувати, кого покликати. Точно так само ми такий підхід зробили і по дитячим зонам. Тобто ці дитячі зони, вони теж мають свою гарантію і вони вже показали свою практичність і вони стійкі, і їх не потрібно фарбувати на наступний рік, як тільки їх встановили», - наголосив Вадим Бойченко.

Крім того міський голова зауважив - цьогоріч у перший клас підуть майже на тисячу дітей більше, ніж торік.