19:55, 18 вересня

У Маріуполі утеплять психіатричну лікарню

Зручні умови для лікування та теплі палати, аби не мерзнути восени та взимку. Найбільш вразливі пацієнти, які потребують особливої уваги, незабаром одужуватимуть в оновленому медичному закладі.

поділитись:
У Маріуполі утеплять психіатричну лікарню - фото 1

Проєкт реалізують за програмою "Велике будівництво" Президента України Володимира Зеленського.

Восени - тече покрівля. Взимку - задуває з вікон. У холодні місяці температура в лікарні - некомфортна. Тому, аби пацієнти не замерзли, їх доводиться тепліше вдягати, розповідає завідувачка відділення Лариса Ларіонова.

«Починаючи з осіннього періоду і всю зиму, і аж до настання тепла температура до вечора і вночі знижується. Питання термомодернізації, звичайно, він дуже актуальний. Особливо в нашій лікарні, тому що пацієнти все хронічні, з масою терапевтичних патологій. І якщо б було тепло, то було б дуже здорово».

План термомодернізації будівель вже розробили, розповідає директор лікарні Ігор Калугін. Оновлення коштує майже 30 мільйонів гривень. Проєкт реалізують у межах соціально-економічного розвитку Донеччини. Який належить до програми "Велике будівництво" Президента Володимира Зеленського.

В планах утеплити фасад, старі вікна замінити на металопластикові, укріпити фундамент та відремонтувати покрівлю. Все - у п'яти корпусах.

У будівлях лікарні працює аптека та лікувальні цеха. Завдяки оновленню пацієнти та персонал перебуватимуть у комфортних та теплих кімнатах. Закінчити капітальний ремонт планують у квітні наступного року.