19:20, 17.08.2020

У Кальміуському районі після ремонту відкрилась дитяча амбулаторія

Сучасна, комфортна та доступна. В оновлених стінах амбулаторії працюють 6 сімейних лікарів, які обслуговують майже 8 тисяч маріупольців.

поділитись:
У Кальміуському районі після ремонту відкрилась дитяча амбулаторія - фото 1

У закладі приймають уже декілька тижнів. Установа працює спільно з Національною службою здоров'я України, має власний фінансовий ресурс, розповідають медики.

«Жоден пацієнт не приносить ні ватку, ні спирт, ні рукавички, ні скарифікатори або ці голочки для взяття крові. Крім того, це є однією з умов НСЗУ, вони оплачують цей тариф, з тією умовою, що ми забезпечуємо витратними матеріалами»,- розповідає Віолетта Длугоканська, директорка центру первинної медико-санітарної допомоги №1.


Приймають 6 спеціалістів. Крім того фахівці обслуговують і віддалені населені пункти. Виїжджають до селищ Мирне, Кам'янськ, Сартана.

В амбулаторії оновили стіни, стелю, кабінети. М'якими іграшками облаштували зону очікування, поставили лавки, меблі. По телевізору показують повчальні мультфільми. Записатися на консультацію можна електронно на будь-який зручний для людини час, кажуть у реєстратурі. Запевняють, пацієнти від комфорту в захваті. Крім того, вони можуть самі оцінити якість обслуговування. Для цього на дверях кабінетів медиків з'явилися QR-коди.

«Додатком робимо сканування коду і він розповідає рівень оцінки, і ми оцінюємо прийом доктора, якого ми відвідали: добре, погано», - зазначає міський голова Вадим Бойченко.

Міський голова Вадим Бойченко розповідає, це унікальний проєкт, реалізований спільними силами міста та медиків. Далі - продовжуватимуть реконструювати заклади: для комфорту і жителів, і лікарів.

«Щоб, перше, щоб вам було комфортно. Щоб ви бачили ці зміни. Щоб ви розуміли, що ми поруч і вас не кинемо, і ми готові бути поруч плечем надійної опори. І за цей час нетривалий, за чотири роки, більше 500 мільйонів інвестицій в медицину», - зазначив мер.

Амбулаторія обслуговує майже 8 тисяч маріупольців.