19:50, 15 вересня

У селі Кальчик триває капітальний ремонт школи

Сучасні умови для сільських учнів. Після реконструкції школа у селі Кальчик під Маріуполем стане опорною: там вчитимуться діти з трьох населених пунктів.

поділитись:
У селі Кальчик триває капітальний ремонт школи - фото 1

Заклад оновлюють за програмою "Велике Будівництво" Президента Володимира Зеленського.

Село Кальчик розташоване в 30 кілометрах від Маріуполя. Єдину школу в районі капітально ніколи не ремонтували, кажуть місцеві. Реконструкцію будівлі підрядники розпочали торік. Нині в закладі навчаються 175 дітей. Під час ремонту вони займаються в дитячому садку. Після - планують збільшити кількість учнів.

«До нас повинні їздити діти з інших сіл. Тому ми розраховуємо десь мінімум на 220 дітей. Сподіваємось, що буде сучасне технічне обладнання і як раз і зміниться освітній процес і досягнення наших учнів стануть ще кращим», - каже директор школи Світлана Фесак.

Підрядники вже оновили дах і комунікації. Нині займаються приміщеннями: відремонтували спортивну залу та кабінети.

«Капітальний ремонт внутрішніх приміщень цієї будівлі. Це всі учбові класи, а також спортивну залу і харчоблок. А також передбачається термомодернізація будівлі», - розповідає заступник директора департаменту капітального будівництва Донецької облдержадміністрації Олександр Панасенко.

Вартість реконструкції близько 25 мільйонів гривень. Кошти виділили з обласного бюджету. Школу ремонтують за програмою Володимира Зеленського "Велике будівництво". Відрити для учнів її планують після нового року.