18:41, 08.10.2020

На Лівобережжі за кошти Уряду Німеччини відремонтують амбулаторію

Сьогодні представники міськради підписали меморандум про співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій.

поділитись:
На Лівобережжі за кошти Уряду Німеччини відремонтують амбулаторію - фото 1

Близько 7 мільйонів гривень на ремонт другої амбулаторії у Лівобережному районі. За кошти Уряду Німеччини в медзакладі планують відремонтувати дах та внутрішні приміщення, утеплити фасад та закупити нове медичне обладнання. Реконструкцію реалізують у рамках проєкту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури - поліпшення первинної сільської медицини". На цю програму міжнародні партнери виділили грант - майже 15 мільйонів гривень.

"Це вже не перший, а сьомий проєкт, який ми підписуємо разом, сьомий меморандум і ми також сподіваємося, що це не останній проєкт. Ми сьогодні почули, що будуть більш масштабні проєкти. Що вони залучать не тільки первинну ланку, зараз ми підписали меморандум про будівлю амбулаторії. а на наступний рік це вже буде вторинна ланка, більше інвестицій", - розповіла заступниця міського голови Ксенія Сухова.

 

"Чим краще будуть умови в лікарів, в пацієнтів, тим буде ефективніше надана послуга. Тим більше, що цей проєкт не тільки, як ви кажете, побілити-пофарбувати, а ще й медичне обладнання, матеріали медичні", - наголосив директор південно-східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Василь Буртник.