18:00, 03 вересня

На Донеччині офіційно підтвердили штам Дельта

Декілька десятків випадків коронавірусної хвороби, викликані новим штамом Дельта, зафіксовані у Донецькій області у серпні.

поділитись:
На Донеччині офіційно підтвердили штам Дельта - фото 1

У серпні було вибірково проведено обстеження хворих на COVID-19, які мають лабораторне підтвердження та знаходяться у стаціонарах, на наявність Дельта-антигену.

"Так, с 2 по 19 серпня було відібрано 50 випадкових проб від пацієнтів і вони були направлені до референс-лабораторії Центра громадського здоров'я. З цих 50 зразків один потребує уточнення, один – секвестрації, а решта 48, на жаль, підтвердили штам вірусу. Таким чином вже с серпня Донеччина має захворювання і штамом Дельта також", - розказав на брифінгу заступник начальника управління охорони здоров’я Донеччини Олександр Педенко.

Він зазначив, що з кінця серпня в області спостерігається зростання кількості госпіталізованих осіб, хворих на COVID-19. У відношенні з минулим тижнем кількість хворих, які потребують госпіталізації, збільшилася на 25%.

Він закликав мешканців Донеччини не зволікати з вакцинацією проти COVID-19. Наразі дванадцять центрів масової вакцинації діють у Донецькій області, вакцини достатньо.