20:00, 08 вересня

У Мангуші капітально ремонтують школу

Школи, амбулаторії та житло для переселенців. За національною програмою "Велике будівництво" Президента Володимира Зеленського у Мангуші  реалізують 5 масштабних проєктів.

поділитись:
У Мангуші капітально ремонтують школу - фото 1

На капітальні ремонти установ направлять понад 116 мільйонів гривень. Нині роботи тривають у школі №2.

Замість дзвоника на урок - шум будівельних інструментів. У другій мангушській школі триває реконструкція. Діти тимчасово ходять до іншого закладу, там - вчаться у дві зміни. Спортивні об'єкти, нове обладнання і сучасний харчоблок. Усе це буде в школі після ремонту, запевняє директорка. Усього тут вчитимуться понад півтисячі школярів.

«Наша школа дуже спортивна, багато нагород, ми виходимо на рівень і обласний, тому і діти, і батьки будуть дуже задоволені. Це оснащення кабінетів, інтерактивні дошки. Це оснащення нове нашого харчоблоку», - розповідає директорка Мангушської ЗОШ №2 Світлана Терстуях.

Вартість реконструкції - близько 40 мільйонів гривень. Щодня на об'єкті працюють півсотні будівельників, розповідає підрядник. Міняють комунікації, утеплюють фасад та ремонтують дах.

Оновлюють установу за "Надзвичайною кредитною програмою для відновлення України" від Європейського інвестиційного банку. Програма "Велике будівництво" триває за підтримки облдержадміністрації та Президента України Володимира Зеленського. Відкрити школу планують на початку наступного року.