18:46, 21.10.2020

У Центральному районі вже запрацювали оновлені амбулаторії

Комфорт, яскравий дизайн та сучасне обладнання. У Маріуполі завершили реконструкцію дитячої та дорослої амбулаторії на базі третьої поліклініки.

поділитись:
У Центральному районі вже запрацювали оновлені амбулаторії - фото 1

Яскрава та функціональна. Уже 4 місяці працює оновлена дитяча амбулаторія. Приймають за графіком, є і електронний запис. У кабінеті кожного спеціаліста - зручні меблі та сучасне обладнання.

Прийшла до лікаря пані Юлія с донькою Вікою. Порівнює, у її дитинстві такого не було, а тут гарно та комфортно: є ігрові кімнати, м'які пуфи, яскраві малюнки.

«Безусловно комфортно, поражает чистотой и вниманием. В регистратуре нам все дали, время, приехали минута в минуту, прекрасно понимаем, что нам все сделают, как надо», - каже жінка.

До ремонту - головний вхід був аварійним, не відкривався, протікала покрівля, руйнувався фундамент, згадує головний лікар Олександр Лазаренко. Зараз - обидві амбулаторії функціонують на новому рівні.

«Дополнительно у нас есть полубокс, куда пациенты могут поступить с температурой, его до этого не было. Что касается второго корпуса, мы получили полностью мебель, медицинское оборудование, был приобретен флюорограф цифровой, он уже на протяжении полтора месяца работает. На сегодня мы выполнили 760 исследований только на нем, в планах, до конца года, приобрести УЗИ-апарат», - розповідає головний лікар.

Також в амбулаторіях працюють лабораторії для забору аналізів, кол-центри, медичні системи, розповідає заступниця міського голови Ксенія Сухова.

«Вся необходимая первичная диагностика, которая нужна для постановки диагноза и принятия решения, именно, семейному врачу, организована в одном месте. Это была наша цель такие создавать центры во всех наших районах города», - зазначила заступниця міського голови.

Це опорні медичні центри, підкреслив і міський голова Вадим Бойченко. Адже містяни починають лікування саме з первинної ланки.

«Первичное звено, сегодня встретив на себя, амбулаторно сопровождает ковидных больных с легкой симптоматикой сопровождают более 1000 человек. Мы не закрывая поликлиники вели в реконструкцию. Реконструкция завершена и наши опорные больницы работают и наша медслужба работает эффективно, защищая жизнь и здоровье наших горожан», - наголосив міський голова.

Ці дві амбулаторії приймають 70 тисяч маріупольців, вони найбільші у місті.