18:58, 31.08.2020

У Маріуполі утеплюють та ремонтують школи

Теплі класи та сучасні умови для спортивних занять. У 56 школі продовжують оновлювати стіни, вікна та територію. Школярі та вчителі вже встигли оцінити комфорт.

поділитись:
У Маріуполі утеплюють та ремонтують школи - фото 1

Зараз у школі №56 вже замінили всі віконні блоки. Директорка Світлана Філь згадує, зовсім нещодавно замість них вставляли фанеру. Зараз навчатися буде тепло, комфортно та затишно. Також тут оновили спортмайданчик. Облаштували футбольне та баскетбольне поле, встановили тренажери. А наступним кроком буде проєкт з розбудови бігових доріжок, цього дуже просили учні. Вартість майже 4 мільйони гривень.

«Для того, щоб це зробити максимально швидко, я пропоную, Галина Валентинівна, щоб ви оголошували тендер в цьому році і починали вже готуватися. Готували підстави, робили цей проект. Щоб вже навесні діти могли здавати нормативи», - наголосив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

На цих полях тренуються і діти, і дорослі, приходять вихованці спортивних шкіл.

«Для нас це як манна небесна, коли тут увесь мікрорайон з ранку до вечора. Діти, дорослі. Завдяки проекту "Тепла школа" - тепер у нас повністю вся школа засклена новими склопакетами, теплими, трикамерними, які повністю будуть зберігати теплоізоляцію і тепер ми сподіваємося, що взимку мерзнуть не будемо», - зазначила директорка школи №56 Світлана Філь.

Мер Вадим Бойченко наголосив, буде і надалі допомагати школам.

«Це інвестиції 350 мільйонів. Тобто щороку ми інвестуємо більше 100 мільйонів. Чому? Тому що ми розуміємо, що сьогодні важливо показувати зміни нашим дітям, як змінюється сьогодні школа, як змінюється місто і створювати максимальні умови для розкриття потенціалу наших дітей», - сказав мер.

Учителі ж запевнили - завтра вже готові прийняти учнів. А всі необхідні спецзасоби проти коронавірусу - на місці.