12:30, 07.12.2021

У Маріуполі вчителі продовжують змагання у конкурсі "Найкращі вчителі Приазов'я"

У відбірковому етапі конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я" позмагалися 30 освітян . конкурс проходить за підтримки Групи Метінвест.

поділитись:
У Маріуполі вчителі продовжують змагання у конкурсі "Найкращі вчителі Приазов'я" - фото 1

Нещодавно претенденти на звання найкращого педагога 2021 зустрічалися з менторами, аби набратися досвіду та налаштуватися на подальшу боротьбу за головний вчительський "Оскар".

Під час цього етапу змагань конкурсантам довелося складати справжній іспит. Вони тягнули білети, презентували себе та відповідали на питання менторів.

Фіналісти конкурсу "Найкращі вчителі Приазов’я", який проводиться за підтримки Групи Метінвест та народного депутата України Вадима Новинського, отримають цінні призи, а переможець - 50 тисяч гривень. Та за це - ще доведеться позмагатися.

«На наступному етапі будуть проводитися інтеграційні уроки, коли з десяти педагогів (вони будуть поділені за групами) по кілька осіб проводитимуть уроки у класі, поєднуючи в одній темі кілька предметів», - розповіла координаторка ГС "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Оцінюватимуть такі уроки переможці національної премії Global Teacher Prize Ukraine. А вже 10 грудня буде визначено ім’я найкращого вчителя Приазов’я цього року.