10:31, 17 вересня

Вимоги до роботи навчальних закладів – спростили

Уряд встановив нові карантинні норми. Зокрема, у разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки, школи та садочки працюватимуть, якщо 80% працівників зробили першу або другу імунізацію. Чи охоче вакцинуються маріупольські педагоги?

поділитись:
Вимоги до роботи навчальних закладів – спростили - фото 1

 

Актова зала школи №52. Аби поспілкуватися із лікарями щодо імунізації, на зустріч прийшли вчителі третього освітнього Округу.

Пан Валерій викладає фізкультуру, тому багато часу проводить на свіжому повітрі. Проте скаржиться: йому дуже дошкуляє амброзія, адже він - алергік.

У разі загострення хронічних захворювань - вакцинуватися не можна, погоджується директор Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 Євген Матвєєв. Але у більшості випадків, аби сформувати колективний імунітет, робити щеплення - необхідно.

Рік тому гімназія №27 вимушено пішла на дистанційку - згадує її директорка та керівниця третього освітнього Округу Марина Єжаковська. Нині ж цей навчальний заклад - у лідерах з імунізації.

«У нас є школи, які понад 90% зробили щеплення. В 27 гімназії 93,6% вакцинування. Ми цю роботу розпочали ще з липня 2021 року. Розпочали з того, що щеплення зробила я. І ті працівники, які дуже тяжко хворіли, вони перші пішли за мною на щеплення ковід», - каже директорка гімназії №27.

Наразі у Маріуполі на карантині перебувають вже 13 класів. Дистанційно навчатимуться майже чотириста школярів.