14:20, 09.04.2021

Маріупольців знову запрошують на прибирання міста

Загальноміська толока пройде завтра, 10 квітня, в усіх районах Маріуполя.

поділитись:
Маріупольців знову запрошують на прибирання міста - фото 1

На прибиранні буде задіяно 22 одиниці спеціалізованої техніки комунальних підприємств. Городян просять приєднаються.

У проведенні толоки заплановано прибирання наступних територій:

- структурними підрозділами виконавчого комітету Маріупольської міської ради буде виконуватися прибирання території в районі Свято-Миколаївського храму по пр. Нахімова.

- Депутатами Маріупольської міської ради, спільно з комітетами самоорганізації населення та мешканцями, будуть виконуватися роботи по прибиранню території, що прилегла до виборчих округів;

- Працівниками Кальміуської районної адміністрації буде наведено лад у сквері в районі фізкультурно-оздоровчого комплексу за адресою: вул. Бодрова.

- Приморською районною адміністрацією планується прибирання території Приморського парку;

- Центральною районною адміністрацією планується виконання робіт з наведення чистоти і порядку на території скверу за адресою: пр. Металургів, 56-58;

- Лівобережною районною адміністрацією буде приведено в порядок територію в районі скверу за адресою: пр. Перемоги, 16 та зеленої зони по вул. Миклухо-Маклая.

- ККП «Маріупольтепломережа» 20 працівниками будуть виконуватися роботи по прибиранню території, прилеглі до адміністративної будівлі за адресою: вул. Грізодубовой1;

- КП «Полігон ТПВ» виконуються роботи з прибирання зеленої зони, прилеглої до полігону за адресою: пр. Єдності, 1;

- КП «Комунальник» в роботах з прибирання території по вул. Набережна, 18, буде задіяно до 35 чол.;

- КП «ККП» заплановано прибирання території, прилеглої до адміністративної будівлі за адресою: вул. Грецька, 41. У роботах буде задіяно до 10 осіб;

- ПЕМЗО «Міськсвітло» будуть виконуватися роботи по наведенню ладу на території від пр. Будівельників до старого кладовища (оптовий ринок), на території Міськсвітло по вул. Спаська 18, на території ЕТД -2 вул.

- Барикадна 7, на території ЕТД-3 вул. Новотрубна 25, із залученням 30 працівників.
рятувальною аварійно-водолазної служби будуть виконуватися роботи по очищенню морського дня на пляжах Приморського і Лівобережного районах. У роботах планується задіяти до 16 чол. водолазів,1 од. - водолазно-пошукового катера, 1 од. аварійно-рятувального човна; 1 од. аварійно-рятувального автомобілю.

- ККП «Маріупольавтодор» будуть виконуватися роботи по прибиранню території та очищенню підбордюрної частини по вул. Короленка, пров. Банний, вул. Менделєєва, пр. Перемоги, 35, із залученням 35 працівників підприємства та 5 од. спецтехніки (2 од. навантажувача, 2 од. самоскидів та 1 од. автобуса).

- ЧАО «МК «Азовсталь» - 50 робітниками планується прибирання зеленої зони по вул. Набережній з боку трамвайного полотна (від трамвайного кільця до вул. Лепорського).

- ПрАТ «ММК ім. Ілліча» - 72 працівниками буде проводиться прибирання по пр. Нікопольському (від вул. Макара Мазая до площі Левченка) , пр. Карпова, вул. Новосибірської із залученням 4 од. техніки.

- «Метінвест-Промсервіс» в роботах з прибирання території по пр. Нікопольському (від площі Левченко до ринку «Ажур») очікується залучення близько 30 чоловік,- повідомляє прес-служба міської ради.