09:56, 23 вересня

У Маріуполі відкрили Громадську приймальню Блоку Вадима Бойченка

У Громадську приймальню Блоку Вадима Бойченко жителі можуть звертатися зі своїми питаннями або пропозиціями, які покликані поліпшити місто.

поділитись:
У Маріуполі відкрили Громадську приймальню Блоку Вадима Бойченка - фото 1

Приймальня працює під девізом партії: «Розвиваємо Маріуполь для всіх, думаючи про кожного».

«Громадська приймальня діє за тими ж принципами, які заклав міський голова Вадим Бойченко в роботу структурних підрозділів Маріуполя. Це відкритість, прозорість і доступність. Тут раді бачити наших жителів, допомогти їм і надати всебічну підтримку. Кожен маріуполець має відчувати себе захищеним і бути почутим», - зазначив керівник Регіональної організації партії Блок Вадима Бойченка в Донецькій області Степан Махсма.

На відкриття прийшли депутати, активні мешканці та лідери громадських організацій, які підтримують Блок Вадима Бойченка. Нова приймальня обладнана всіма елементами доступності. Комфортний пандус проінспектував відомий паралімпієць Олександр Комаров:

«Приходьте в офіс, він доступний для всіх. Його двері відкриті для кожного, хто хоче допомагати нам у розвитку Маріуполя».

У приміщенні Громадської приймальні працює контакт-центр Блоку Вадима Бойченко. Тут можна отримати консультацію або надати свої пропозиції щодо проектів розвитку або ініціатив партії, які спрямовані зробити життя в Маріуполі комфортнішим.

«Ми відкриті до всіх пропозицій і готові почути думку наших жителів. Двері Громадської приймальні Блоку Вадима Бойченка відкриті для всіх. Ми врахуємо всі ваші пропозиції в нашій подальшій діяльності», - підкреслив голова фракції Блоку Вадима Бойченка у міській раді Андрій Федай.

Також в Громадській приймальні можна отримати Картку прихильника Блоку Вадима Бойченка -символ підтримки партії й готовності разом з нею розвивати рідне місто.

«Картка прихильника - це знак довіри, яку маріупольці надають партії Блок Вадима Бойченка», - впевнений депутат міської ради від фракції Блоку Вадима Бойченка Володимир Курський.
У Маріуполі відкрили Громадську приймальню Блоку Вадима Бойченка - фото 27106

 

Депутат фракції Блоку Вадима Бойченка Лариса Мамаєва додала, що все більше активних жителів і громадських організацій висловлюють підтримку партії Маріуполя:

«Це означає, що наш курс правильний. З кожним днем ​​у нас з'являється все більше прихильників. З такою потужною підтримкою Маріуполь стане квітучим та успішним містом».