19:15, 19.08.2020

У Маріуполі вирішують як буде виглядати нове «Місце зустрічі»

Унікальне освітлення, комфортні лавки та сучасні технології.  Маріупольські металурги разом з архітекторами створюють нову зону відпочинку завдяки проекту «Місце зустрічі» від Зеленого Центру Метінвест.

поділитись:
У Маріуполі вирішують як буде виглядати нове «Місце зустрічі» - фото 1

У планах - оновити ділянку на площі Перемоги, що на Лівобережжі. Нині архітектори вже проводять заміри та розмірковують над виглядом локації.

«Хочемо зробити місце і для молоді, щоб люди могли прийти відпочити, з сім'ями, щоб літні люди могли відпочивати», - розповідає архітекторка Наталя.

За їхньою роботою спостерігають і місцеві. Пані Христина також поділилася своїми побажаннями.

«Ось хлопчики стрибають на самокатах, на велосипедах, ну щоб, теж придумали щось тут. Зарядка для телефону, так, не завадила б, тому що коли довго гуляєш з дитиною, швиденько б зарядиться хотілося, можна б сцену якусь придумати тут, тому що багато свят. От раніше давно, тут ставили сцену, під Новий рік, якісь ярмарки, свята, приїжджали ще до нас зірки», - мріє перехожа.

Оновлять площу Перемоги в межах проєкту "Місце зустрічі" Зеленого Центру Метінвест. Спершу обрали локацію, потім розроблять декілька концепцій, розповідають спеціалісти. За кращий варіант голосуватимуть містяни та комісія.

«Проект здійснюється за підтримки трудових колективів компанії "Метінвест". З'являться відкриті майданчики для відпочинку і роботи городян. Такий острівець, який дозволить прям посеред кам'яних джунглів зануриться в роботу, сісти з ноутбуком, або просто посидіти випити кави», - каже менеджерка проєкту Наталя Фтіц.

Також тут поставлять комфортні лавки в унікальних стилях, встановлять освітлення, озеленять територію та облаштують місця для підзарядки телефонів та підключення до інтернету.

«Запросили дизайнера-архітектора, щоб вона разом з нами подивилася, визначила, де є якісь основні точки і дала нам кілька пропозицій з яких надалі можна буде вже вибрати щось жителям нашого міста», - розповіла координаторка ГС "Зелений Центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

Наступні три тижні - розроблятимуть дизайн. У планах - оновити площу вже наприкінці цього року.