18:40, 24.11.2020

У Маріуполі вже місяць працює нова ледова арена

Там уже тренуються майбутні хокеїсти та фігуристи і пройшли перші хокейні матчі. А більше тисячі дітлахів змогли покататися на льоду. Mariupol Ice Center - через місяць із дня відкриття. Про початок історії льодової арени та про тих, хто вже випробовує кригу.

поділитись:
У Маріуполі вже місяць працює нова ледова арена - фото 1

Для хокеїстів - звичайне тренування. А за глядачів - діти. Школярі й самі готуються стати на лід.

«Я ніколи не катався. Очікую дуже хорошого катання і навчиться», - каже школяр Кирило Ніконенко.

У когось виходить одразу проїхатись по кризі. А хтось так і лишається біля бортиків. За місяць роботи арени завдяки ініціативі Фонду Бориса Колеснікова тут стали на ковзани більше тисячі маріупольських школярів і дітей-сиріт. Щодня в айс центрі - виділяють годину на безкоштовне соціальне катання. Тут вже набирають малечу в школи хокею та фігурного катання. Й проходять пробні тренування.

«Батьки намагаються зрозуміти, чи готові вони привозити сюди дитину, чи готові вони приділяти цьому час. І теж дитині це має подобатися. Ось в такому тестовому режимі ми зараз і працюємо», - розповдіє директор арени "Mariupol Ice Centre" Володимир Лещенко.

А тих дітлахів, яких привозить відвідати арену Фонд Бориса Колеснікова - після тренувань ще й пригощають смаколиками.

Льодову арену в Маріуполі відкрили 22 жовтня. Вона побудована коштом Бориса Колеснікова та його хокейного клубу Донбас. І це - лише початок її історії та відродження зимових видів спорту в місті.