19:20, 24.11.2020

Ведучий отримав позитивний тест на коронавірус в прямому ефірі

Ведучий Олександр Денисов і досі на лікарняному, на собі перевірив усю підступність хвороби. Усім, хто також захворів, радить не панікувати й довіряти лише надійним джерелам і тільки від досвідчених фахівців.

поділитись:
Ведучий отримав позитивний тест на коронавірус в прямому ефірі - фото 1

Популярний ведучий Олександр Денисов дізнався про те, що хворий на ковід у найнезвичніших обставинах. Просто у прямому ефірі! Зараз пригадує це з гумором. А тоді - розгубився і засмутився.

«Звичайно, я не знаю, яка реакція була у тих, хто дивився стрім, але я точно бачив реакцію тих, хто його готував - оператор, режисер, які відразу стали і зробили крок назад, злякавшись!», - пригадує ведучий.

Перебіг хвороби був не тяжким. Зв'язок із Олександром підтримував сімейний лікар, який слідкував за його станом і відповідав на запитання.

«Вкрай важливо не займатися постійним читанням про коронавірус в інтернеті, а звертатися до лікаря. По суті, якщо ось у людини пропадає первинна висока температура і так далі, лікування - це не більше, ніж пити вітаміни», - каже Олександр Денисов.

Розвінчує міфи українців щодо коронавірусу та боротьби з ним - один найвідоміших лікарів країни - Євген Комаровський.

«Перестаньте шукати ліки противірусні і витрачати на них гроші. Це величезний розлучення від продавців ліків, ніяких ліків з доведеною дією проти коронавируса не існує на сьогодні!», - наголошує лікар Євген Комаровський.

Відповіді на найактуальніші питання лікар Комаровський давав під час онлайн-спілкування з українцями.

«Якщо ви відвели дитини в клас, школу, то будьте ласкаві зайти в клас і подивитися - там провітрюється чи ні, чи є в цьому класі термометр і гігрометр, чи дотримуються там норми вологості».

Кількість хворих на Covid-19 зростає, а разом із цим більшає запитань про те, як не підхопити нового вірусу.

«Імовірність зустрічі з вірусом визначається виключно вами. Чим більше людей - тим більше шансів захворіти. Чим інтенсивніше повітрообмін - тим менше шансів захворіти. Тому якщо є приміщення малої площі, де немає вентиляції - не засовуйте туди ніс», - радить Комаровський.

Онлайн-ефіри з фахівцями-медиками "Спитай у лікаря", організовані Фондом Ріната Ахметова відбуваються щотижня, аби задовольнити потребу суспільства у правдивій інформації про коронавірус.

«Потрібно довіряти тільки тих джерел, які дійсно викликають у вас довіру - доктор Комаровський, інші проекти, які організовані Фондом Ріната Ахметова. Те, що є така жива лінія, через яку наші люди отримають необхідну інформацію - це важливо», - каже ведучий Олександр Денисов.