20:15, 03.11.2020

У Маріупольському центрі професійно-технічної освіти оновили аудиторію

Нові парти, ноутбуки та проєктор. Де взяли гроші на це? І чи сподобалось викладачам нове устаткування?

поділитись:
У Маріупольському центрі професійно-технічної освіти оновили аудиторію - фото 1

Маріупольський центр професійно-технічної освіти. Аудиторія охорони праці. Її відремонтували завдяки підтримці комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. Викладачі вже встигли побачити нове устаткування.

«Вбудований в кабінеті проектор. Ноутбук підключений. Не потрібно його з собою брати. Переносити з кабінету до кабінету. Мені здається, тут все сподобається. Тобто все, що є в кабінеті, все сприяє якісному навчанню. Викликає бажання учнів навчатися», - каже викладачка інформатики та математики Яна Савенко.

Також у головному корпусі навчального закладу посилили фундамент. У приміщеннях замінили вікна, двері, підлогу та електропроводку. На все це група Метінвест виділила 740 тисяч гривень. Допомогли металурги ще й з меблями.

«Кабінет змінився повністю, повністю замінені стіни. Кабінет був звичайний, а тепер ви бачите, що це сучасний кабінет, повністю оснащений сучасними меблями. Для того, щоб це була якісне подання матеріалу, цей кабінет створює якісне професійне середовище освітнє», - каже директорка Маріупольського центру професійно-технічної освіти Лілія Яковлєва.

Це вже третя аудиторія, яку ремонтують завдяки підтримці металургійного підприємства. На інші дві виділили понад мільйон гривень. Директор з персоналу комбінату "Азовсталь" Костянтин Войцеховський запевнив - допомагатимуть й надалі.

«Щоб хотілося вчитися - потрібні умови. І ось з таких маленьких кроків-умови починаються. Метінвест допомагає і іншим навчальним закладам міста. Звичайно, в міру можливості допомагаємо і лікарням, і школам, не тільки навчальним закладам. Це тут, розумієте, звідси ми черпаємо саме робочі кадри. Тому що електромонтери, машиністи крана-основний приплив звідси».

Адже в цьому навчальному закладі готують і металургів. Лише цьогоріч на комбінат "Азовсталь" працевлаштували шістдесят вісім випускників центру.