18:58, 07.12.2021

Сьогодні Маріупольський державний університет святкує 30-річчя

Про розвиток вишу, його досягнення та подальші плани.

поділитись:
Сьогодні Маріупольський державний університет святкує 30-річчя - фото 1

 

Єдиний класичний виш у Донецькій області святкує ювілей. Сьогодні йому - 30 років. Ще у 1991 тут навчалися трохи більше ста студентів. Працювали загалом 12 викладачів. Нині університет має великий перелік програм та спеціальностей. Зокрема, на шести факультетах здобувають освіту понад 4 тисячі студентів. Костянтин Балабанов - перший ректор МДУ. Він очолював виш 28 років. Ділиться, ті часи були найяскравішими у його житті.

«Мне жизнь подарила встречу с интересными людьми. Умными, талантливыми и сильными руководителями. Опытными дипломатами, прекрасными учеными и отличными студентами. И, пользуясь случаем, я хочу сердечно поблагодарить всех за дружбу, за сотрудничество и помощь в развитии МДУ», - зазначив Костянтин Балабанов.

Світлана Безчотнікова. Прийшла до університету чверть століття тому. Нині вона - докторка філологічних наук, професорка кафедри соціальних комунікацій. Так, у 2018-му році саме її кафедра увійшла до команди проєкту європейської програми Erasmus+ «Журналістська освіта за демократію в Україні».

«Вони дають багато можливостей для розвитку студентів та викладачів в європейському контексті: для обміну досвідом, на навчання в інші університети. Маріупольський державний університет - це центр науки, освіти, інновацій. Над своїм успішним майбутнім команда МДУ працює вже сьогодні».

Із зовсім свіжих новин - цьогоріч розпочав роботу психолого-педагогічний факультет. Тож, команда ректора Миколи Трофименка продовжує свій динамічний розвиток.

«Ми сподіваємося, що наступного року розпочнемо ще один проєкт з розвитку нашого студентського містечка. У нас велика земельна ділянка в центрі міста. З урахуванням приватного університету, який будується поруч, у нас буде велике студентське місто в центрі Маріуполя», - зазначив ректор МДУ.

Сьогодні у драматичному театрі вітали ювіляра. За 30 років дипломи вишу отримали понад 20 тисяч випускників. Отже, попереду на Маріупольський державний університет чекають чергові перемоги, здобутки та нові досягнення.