12:53, 23 січня

У Маріупольському центрі професійно-технічної освіти відкрили оновлену аудиторію

Нове обладнання та сучасний дизайн. У Маріупольському центрі професійно-технічної освіти відкрили оновлену аудиторію для майбутніх металургів. Як змінилися умови для студентів?

поділитись:
У Маріупольському центрі професійно-технічної освіти відкрили оновлену аудиторію - фото 1

 

Аудиторія для підготовки майбутніх електрогазозварювальників. У Маріупольському центрі професійно-технічної освіти відкрили відремонтований кабінет. Завдяки меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест тут замінена система опалення, оновлене освітлення, креативний дизайн та сучасний цифровий проєктор, за допомогою якого можна конструювати. Тепер умови для навчання значно поліпшилися.

"Це вже п'ятий кабінет, який було відремонтовано, і не просто відремонтовано, а повністю. Ще й оснащено сучасною технікою. Я хочу сказати, що в нашій області мало закладів, в яких є такі кабінети. Такі кабінети є тільки у нас", - каже директорка Маріупольського центру професійно-технічної освіти Лілія Яковлєва.

На оновлення цієї аудиторії комбінат "Азовсталь" Групи Метінвест виділив близько восьмисот тисяч гривень, а загалом у поліпшення умов для студентів Маріупольського центру професійно-технічної освіти інвестував понад півтора мільйона. Вже відремонтовані профільні аудиторії з підготовки помічників машиніста тепловоза та матеріалознавства. Також оновлено клас з охорони праці. А торік після реконструкції відкрили кабінет слюсарної справи та роздягальню для студентів.

У цьому закладі за останні три роки це вже п'ятий відремонтований клас завдяки фінансовій підтримці комбінату "Азовсталь". Група Метінвест бере активну участь у розвитку професійно-технічної освіти в Україні. Так, з 2021-го року у Маріуполі реалізується стипендіальна програма для студентів технічних спеціальностей у головних навчальних закладах-партнерах.