19:58, 22.04.2020

У маріупольському Екстрим-парку готуються до нового сезону

В Маріуполі у Екстрим-парку вже тестують атракціони та облаштовують територію. Обіцяють відкритися одразу після карантину. Чим вражатимуть цього літа?

поділитись:
У маріупольському Екстрим-парку готуються до нового сезону - фото 1

 

Замінили конструкції, оновили кріплення та встановили нові чохли. Один з найстаріших атракціонів у парку - ось ця карусель. Їй уже 17 років, але сьогодні виглядає як новенька.
Техніки провели експертизу всіх атракціонів закладу. Пан Олександр керує бригадою з динамічних випробувань.

«Всі атракціони так само завантажуються мішками, перевіряються на статику. Щоб не обірвалися кабінки, щоб колесо не пішло назад, а спрацьовували гальма. Від навантаження це все залежить», - каже технік.
У маріупольському Екстрим-парку готуються до нового сезону - фото 14533

 

Усього в парку 23 розважальні споруди. За те, як вони виглядатимуть - відповідає Олександр. Зараз художник реставрує конструкцію для скелелазіння.

«Фарбується все в білий колір, тобто як би основа. Потім робиться контур малюнка, відповідно третій етап - це розфарбування і потім лаком розкриють, і воно буде готове», - каже художник.
У маріупольському Екстрим-парку готуються до нового сезону - фото 14534

 

До нового сезону атракціони майже готові. Залишилося причепурити галявини та пофарбувати сходи. Але, коли відкриють парк - поки невідомо. Торік у парку проводили безкоштовні шоу-програми. Цього сезону також обіцяють багато веселощів і розваг.

«Кожен вікенд плюс п'ятницю ми такі заходи будемо проводити, вони будуть відображені на наших програмах і на нашому сайті. У минулому році ми придбали новий атракціон - це віртуальна реальність. Непогано він себе показав. Планували ми в цьому році так само придбати ще один різновид цієї реальності», - розповів директор Екстрим-парку Вадим Ісаков.

Планують придбати новий атракціон одразу після карантину. Тоді ж - парк відкриє свої двері для відвідувачів.