11:30, 30 вересня

У межах екологічної освітньої програми "Зелений паросток" провів конкурс лепбуків

"Легені нашої планети". Командам треба було створити книжку, наповнити її інформацією про дерева та гербарієм з його листя чи плодів. Які роботи найбільше сподобалися журі?

поділитись:
У межах екологічної освітньої програми "Зелений паросток" провів конкурс лепбуків - фото 1

 

У конкурсі взяли участь 10 команд від навчальних закладів Маріуполя. До фіналу вийшло 6. Членкиня журі пані Наталя каже: оцінювали за повнотою опису, кількістю представлених видів, якістю гербарію. Також потрібно було зазначити, як можна використовувати рослини та чому вони важливі. Звертали увагу й на вірші, загадки та творчий підхід до декорацій.

З шести команд фіналісток виявили трьох призерів, які отримали у подарунок декоративні абревіатури навчального закладу, виконані з зеленого моху.

Подібні конкурси розвивають у дітей не лише дух суперництва, але й заохочують їх до науково-дослідницької роботи та виховують любов до довкілля, впевнена координаторка "Зеленого центру Метінвест" Вікторія Кошманова.

«Тобто для того, щоб взяти участь в якомусь творчому процесі, необхідно було, в принципі, провести таку оцінку, зрозуміти, які дерева ростуть в нашому регіоні, що необхідно, які з них необхідно відібрати саме для своєї роботи, що, яке насіння, які листя. Ми дуже хотіли, щоб хлопці втягнулися в дослідну роботу, яка згодом може перерости і в наукові якісь роботи для Малої академії наук і так далі», - розповіла Вікторія Кошманова.

Організатори також зазначили, школярі не лише дізналися багато нового про дерева свого краю, а й навчилися працювати в команді.